| Висота | 380 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | без ручок |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Колір | білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Бокова складка | 150 мм |
| Упаковка | 100 шт. |
Паперовий білий пакет без ручок 320x380х150 100шт.
Артикул: 1564315886
550,00 ₴Ціна
Висота 380 мм Ширина 320 мм Максимально допустиме навантаження 5 кг Матеріал Крафт білий Ручки без ручок Щільність паперу 80 г/м2 Колір білий Наявність прозорого вікна Ні Бокова складка 150 мм Упаковка 100 шт.

















