| Висота | 310 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Крафт імпорт білий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Щільність паперу | 75 г/м2 |
| Колір | білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Бокова складка | 150 мм |
| Упаковка | 100 шт. |
Паперовий крафт пакет імпорт з ручками 260х310х150 100шт.
Артикул: 969894792
600,00 ₴Ціна
Висота 310 мм Ширина 260 мм Максимально допустиме навантаження 5 кг Матеріал Крафт імпорт білий Ручки Кручені паперові Щільність паперу 75 г/м2 Колір білий Наявність прозорого вікна Ні Бокова складка 150 мм Упаковка 100 шт.

















