| Висота | 360 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Колір | бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Бокова складка | 90 мм |
| Упаковка | 100 шт. |
Паперовий крафт пакет з ручками 150x360х90 100шт.
Артикул: 969255837
440,00 ₴Ціна
Висота 360 мм Ширина 150 мм Максимально допустиме навантаження 5 кг Матеріал Крафт бурий Ручки Кручені паперові Щільність паперу 80 г/м2 Колір бурий Наявність прозорого вікна Ні Бокова складка 90 мм Упаковка 100 шт.
















