| Висота | 420 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Колір | бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Бокова складка | 160 мм |
| Упаковка | 100 шт. |
Паперовий крафт пакет з ручками 320х420х160 100шт.
Артикул: 1565729312
620,00 ₴Ціна
Висота 420 мм Ширина 320 мм Максимально допустиме навантаження 5 кг Матеріал Крафт бурий Ручки Кручені паперові Щільність паперу 80 г/м2 Колір бурий Наявність прозорого вікна Ні Бокова складка 160 мм Упаковка 100 шт.

















